• ما از روز شنبه الی چهار شنبه ساعت 9 صبح الی 14 عصر پاسخگوی تماس تلفنی خواهیم بود. خارج از آن از طریق ارسال تیکت با ما در تماس باشید
  • 01154210629

به‌روزرسانی نگارش 3.0.6.138 نرم افزار آسانا 3

به‌روزرسانی جاری یک ارائه تکمیلی و رفع مشکل برای نسخه 3.0.6.138 می‌باشد.

در ادامه می‌توانید فهرست تغییرات را مطالعه فرمایید.

ادامه مطلب...


به‌روزرسانی نگارش 3.0.6.136 نرم افزار آسانا 3 با امکان محاسبه موجودی ریالی انبار

با سپاس از تمامی کاربران فوق‌العاده و حرفه‌ای آسانا که با پیشنهادها و گزارش‌های خوب و دقیقشان ما را در ارائه این به‌روزرسانی یاری رساندند.
در این بروزرسانی تغییرات بسیار زیادی در بخش چاپ انجام شده است، همچنین امکانات بسیاری برای بهبود تجربه کاربری به برنامه اضافه شده است که مهمترین آنها به شرح زیر می‌باشد:

ادامه مطلب...


به‌روزرسانی نگارش 3.0.5.196 نرم افزار آسانا 3

تمرکز بروزرسانی جاری بیشتر بر بهبود عملکرد برنامه در نسخه 3.0.5.192 می‌باشد.

در ادامه می‌توانید فهرست تغییرات را مطالعه فرمایید.

ادامه مطلب...


به‌روزرسانی نگارش 3.0.5.192 نرم افزار آسانا 3 با امکان فرمول نویسی ستون‌های فاکتور فروش

در این بروزرسانی ما یک افزونه بسیار جذاب برای آسانا طراحی کردیم. "فرمول نویسی ستون‌های اضافی"، با این افزونه می‌توانید تقریبا هر نوع فرمولی را بر اساس ستون‌های اضافی پیاده سازی کنید و نتیجه آن را در یک ستون از ستون‌های فاکتور(در حال حاضر فقط ستون تعدا/مقدار، پیشنهادهای خود را درباره این افزونه با ما در میان بگذارید) به نمایش در بیاورید. شما می‌توانید به بیش از 160 تابع ریاضی، تمامی عملگرهای محاسباتی و منطقی و ... دسترسی داشته باشید. در واقع بسیار شبیه به امکان فرمول نویسی در اکسل می‌باشد. این افزونه کاربردهای بسیاری دارد به عنوان مثال مشاغلی که فروش حجمی و محاسباتی دارند مثل فروش ورق، پارچه، بنر، تیرچه و بلوک و ... می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.
همچنین یک امکان بسیار پر تقاضا به نام خدمت درصدی به معرفی کالا و خدمات اضافه شد. در صورتی که خدمتی با این ویژگی به اقلام فاکتور اضافه شود به صورت خودکار مبلغ واحد این خدمت به صورت خودکار و در لحظه بر اساس قیمت کل اقلام فاکتور قبل از مالیات محاسبه خواهد شد.
در ادامه می‌توانید سایر تغییرات و امکانات اضافه شده را مطالعه فرمایید.

ادامه مطلب...


به‌روزرسانی نگارش 3.0.5.168 نرم افزار آسانا 3 با امکان تهیه فایل پشتیبان در فضای ابری واقعی

در این به‌روزرسانی یک امکان بسیار خوب جهت تهیه فایل پشتیبان در محلی به غیر از کامپیوتر شخصی ارائه شده است، از این پس می‌توانید فایل پشتیبان را در یک فضای ابری شخصی به صورت رمزنگاری شده آپلود نمایید و دیگر نگران تغییر سیستم عامل(ویندوز) نباشید."تهیه فایل پشتیبان به صورت مستمر بعد از پایان کار همیشه بهترین استراتژی می‌باشد، و چه بهتر که یک نسخه کپی از آن در یک فضای ابری شخصی و ایمن صورت گیرد، این سرویس ابری توسط MEGA ارائه می‌شود و کلیه اطلاعات شما و کنترل آن در اختیار خودتان می‌باشد و شرکت داریک سافت و هیچ فرد دیگری هیچ‌گونه دسترسی به این اطلاعات ندارد".

همچنین چند بهبود و رفع مشکل هم در این بروزرسانی صورت پذیرفته است که در ادامه می‌توانید آنها را مطالعه نمایید.

ادامه مطلب...


به‌روزرسانی نگارش 3.0.5.162 نرم افزار آسانا 3 با امکان تهیه گزارش از محصولات به نقطه سفارش رسیده

بروزرسانی جاری جهت بهبود تجربه کاربری آسانا3 می‌باشد، تغییرات صورت گرفته در راستای سرعت بخشیدن تجربه کاربری می‌باشد. همچنین تنظیمات و امکانات جدیدی به درخواست کاربران خوب آسانا مثل همیشه به برنامه اضافه شده است که می‌توانید در ادامه فهرست تغییرات را مطالعه نمایید.

ادامه مطلب...


به‌روزرسانی نگارش 3.0.5.148 نرم افزار آسانا 3 با امکان ثبت ابتدای دوره حساب‌ها و گزارش صندوق و بانک

در این بروزرسانی یک امکان که بسیاری از کاربران درخواست آن را داشتند اضافه شد، "ابتدای دوره اشخاص، صندوق و بانک". به کمک این امکان می‌توانید بدهکاری یا بستانکاری هر بانک، صندوق و طرف حساب را برای ابتدای دوره مالی مشخص نمایید. ویژگی دیگر، گزارش گردش مبالغ نقد در حساب‌های صندوق و بانک می‌باشد. به کمک گزارش موجودی نقد و بانک می‌توانید گردش حساب و موجودی یک بانک یا صندوق را در بازه زمانی دلخواه مشاهده نمایید.

در ادامه می‌توانید سایر تغییرات را مشاهده نمایید.

ادامه مطلب...


به‌روزرسانی نگارش 3.0.5.134 نرم افزار آسانا 3 با افزونه انتقال فاکتورها از طریق فایل AieX منتشر شد

با سپاس از تمامی کاربران آسانا3 که با دقت نظر و شکیبایی فراوان دیدگاه‌های سازنده خود را در اختیار ما قرار دادند.

در این به‌روزرسانی یک افزونه جدید به نام انتقال فاکتورها از طریق فایل AieX به آسانا3 اضافه شده است. به کمک این افزونه می‌توانید فاکتورهای مورد نظر را انتخاب کنید و از آنها در قالب فایل AieX یک خروجی تهیه نمایید، سپس می‌توانید در سیستم دیگری که دارای آسانا3 می‌باشد و این افزونه بر روی آن نیز فعال است فاکتورها و تمامی متعلقات آن(طرف حساب، کالا، برگه دریافت یا پرداخت، چک و ...) را از فایل AieX وارد نمایید.

ویژگی دیگری که به پیشنهاد کاربران آسانا3 اضافه شده است، امکان جستجو هوشمند در بخش کالا و خدمات می‌باشد. به کمک این ویژگی دیگر نیازی به ورود صحیح و به ترتیب قرار گیری کلمات نام کالا و خدمات نمی‌باشد. به عنوان مثال کالایی با نام "نرم افزار مدیریت فروش آسانا3" با کد کالا "305134" را می‌خواهیم جستجو کنیم، میتوانیم بنویسیم "آسان 513 مدیر". هر کدام از کلمات وارد شده در کادر جستجو در محتوای نام کالا و کد کالا جستجو خواهند شد و ترتیب ورودشان در نظر گرفته نخواهد شد.

در ادامه می‌توانید فهرست کامل تغییرات را مطالعه فرمایید.

ادامه مطلب...


بروزرسانی بزرگ نرم افزار مدیریت فروش و فاکتور آسانا 3 با امکان دریافت آنلاین مبالغ فاکتور از طریق link2pay.ir منتشر شد.

کاربران وفادار و ارزشمند نرم‌افزار مدیریت فروش و فاکتور آسانا3 سال نو مبارک. بهترینها را در سال جدید از خداوند منان برایتان خواستاریم.

از اینکه توانسته‌ایم طی این بروزرسانی امکانات جدیدی که برای اولین بار در ایران ایجاد شده است را در اختیار شما خوبان قرار دهیم، بسیار هیجان زده و خوشحالیم. دو امکان بزرگ و شگفت انگیز در این نرم‌افزار ایجاد شده است که مفتخریم عنوان نماییم، هیچ نرم‌افزار تحت دسکتاپ دیگری در حوزه‌ی عمل فاکتور به آنها مجهز نیست.
1- امکان ارسال پیامک متناظر از طریق نرم افزار با استفاده از گوشی هوشمند دارای سیستم عامل اندروید که کاربران را از هرگونه نیاز به سیستمهای ارسال پیامک دیگر و پرداخت مبالغ اضافی بابت استفاده از این سیستمها بی‌نیاز میکند.
2- امکان ایجاد و ارسال لینک پرداخت برای مشتریان غیرحضوری از طریق پیامک و دریافت مبالغ فاکتورها تا مبلغ 50 میلیون تومان به صورت آنلاین با همکاری شرکت پرداخت الکترونیک سداد (شرکت پرداخت بانک ملی ایران) و با کسب مجوز درگاه پرداخت از بانک مرکزی و شرکت شاپرک که دلیل تاخیر در ارائه‌ی بروزرسانی نیز کسب مجوز این اقدام از سوی نهادهای ذیربط بوده است.

متاسفانه هنوز نتوانسته‌ایم راهنمای استفاده از این سیستمها را ایجاد نماییم و تمام تلاشمان را خواهیم نمود تا در سریعترین زمان ممکن راهنمای استفاده از این دستآوردهای نوین را در اختیارتان قرار دهیم و تا آن زمان پاسخگوی سوالات شما از طریق درج تیکت پشتیبانی در سایت هستیم.

با توجه به عمده بودن تغییرات در این نسخه و تاثیر زیاد بر روی بانک اطلاعاتی، خواهشمندیم پس از اعمال بروزرسانی منتظر بمانید تا نرم افزار زمان لازم برای ایجاد تغییرات را طی نماید و ممکن است بسته به نوع و سرعت سیستم شما این زمان کمی طولانی باشد. صبور باشید و در این مدت از قطع کار به هر دلیلی اجتناب ورزید.

در ادامه نظر شما را به مطالعه‌ی لیست تغییرات این نسخه جلب می‌نماییم.

ادامه مطلب...


به‌روزرسانی نگارش 3.0.4.446 نرم افزار آسانا 3 با امکان کنترل موجودی کالا منتشر شد

تمرکز ما در این بروزرسانی بر روی مدیریت کالا بوده و بیشترین تغییرات در این قسمت صورت گرفته است. در این نسخه کنترل موجودی کالا اضافه شده است که حتی در صورت استفاده از دو واحد (کل و جزء) برای کالا، سیستم کنترل موجودی بصورت هوشمند عمل کرده و موجودی را کنترل می‌نماید. یک تغییر مهم دیگر اضافه شدن امکان استفاده از سایر کارت خوان‌های (PCPOS) شرکتهای پرداخت، می‌باشد. همچنین بهبود کاربری در صدور فاکتور و معرفی کالا که به مراتب صدور فاکتورها را آسان‌تر خواهد نمود. بیش از 60 تغییر صورت گرفته است که برخی از آنها را در ادامه این مطلب مشاهده خواهید نمود.

ادامه مطلب...


به‌روزرسانی نگارش 3.0.4.344 نرم افزار آسانا 3 منتشر شد

در راستای تغییرات صورت گرفته در گزارش فصلی سال 96 که باعث پیچیدگی بیشتر در ثبت فاکتور گردید بر آن شدیم تا جهت جلوگیری از تغییر در کاربری نرم افزار آسانا3، توسعه آن را از نرم افزار صندوق مکانیزه جدا نماییم. همین موضوع باعث گردید که "افزونه تهیه گزارش فصلی" از لیست افزونه های نرم افزار آسانا3 حذف گردد.

لذا کاربران عزیزی که قصد تهیه گزارش فصلی را دارند، می‌بایست از نرم افزار صندوق مکانیزه آسانا استفاده نمایند. برای آن دسته از کاربرانی که حسابدار هستند یا شرکتها و سازمانهایی که نرم افزار حسابداری دارند و فقط نیازمند تهیه گزارش فصلی هستند، نرم افزار دیگری در حال آماده سازی می‌باشد که به زودی از آن رونمایی خواهد شد.

همچنین در این به‌روزرسانی تغییرات بسیاری در زمینه فنی صورت گرفته است که در ادامه تنها به تغییرات ناحیه کاربری اشاره خواهیم کرد. لذا خواهشمندیم با توجه به اعمال تغییرات این به‌روزرسانی در دیتابیس که باعث زمانبر شدن اولین اجرا پس از آن خواهد شد، تا پایان بروزرسانی دیتابیس، از بستن برنامه یا خاموش کردن رایانه خودداری نمایید. این کار باعث از بین رفتن اطلاعات ثبت شده در نرم افزار خواهد شد.

ادامه مطلب...


به‌روزرسانی نگارش 3.0.4.324 نرم افزار آسانا 3 منتشر شد

قرار بود در این بروزرسانی اتفاقات بیشتری بیافتد، اما با توجه به ارائه نسخه جدید نرم افزار ارائه گزارش فصلی توسط وزارت امور دارایی در انتهای خرداد ماه و فرجه چند روزه جهت بروزرسانی ویژه این تغییرات، مجبور شدیم برخی از تغییرات در حال انجام را از مدار بروزرسانی خارج نموده و به برخی از آنها اکتفا کنیم.

لذا در این بروزرسانی تمامی مشکلات گزارش‌ شده توسط کاربران همیشه همراه داریک سافت که تا به امروز مطرح گردیده، برطرف شده و چند مورد بهبود صورت گرفته است.
در ادامه می‌توانید فهرست تغییرات را مشاهده فرمایید.

ادامه مطلب...


بروزرسانی نگارش 3.0.4.314 نرم افزار آسانا 3 منتشر شد.

این بروزرسانی شامل مواردی است که باعث پایداری بیشتر نرم افزار و همچنین بهبودهایی در زمینه تجربه کاربری میگردد.

در ادامه می‌توانید فهرست تغییرات را مشاهده فرمایید.

ادامه مطلب...


بروزرسانی نگارش 3.0.4.302 نرم افزار آسانا 3 و نگارش 1.0.5.1.302 نرم افزار صندوق مکانیزه فروش آسانا منتشر شد.

با توجه به تغییرات بسیار زیاد نسخه 3.0.4.284 که در تاریخ 95/12/29 انتشار یافت، درخواستهای بسیار زیادی نیز از سمت کاربران گرامی نرم افزار جهت رفع برخی از مشکلات به وجود آمده و نیز نزدیک شدن هرچه بیشتر این تغییرات به ساختار کسب و کار آنها، دریافت گردید که باعث شد به فاصله ی کوتاه پس از انتشار این نسخه، دو نسخه دیگر نیز منتشر شود که امروز دومین نسخه آن به شرح اقدامات ذیل پیش روی شماست. همچنین تغییرات انجام شده از نسخه 3.0.4.284 تا نسخه پیش رو با شماره نسخه 1.0.5.1.302 بر روی نرم افزار صندوق مکانیزه فروش آسانا نیز اعمال و در همین تاریخ منتشر گردید. بنابراین کلیه تغییرات نگارشهای 3.0.4.284 و 3.0.4.288 و 3.0.4.302 آسانا 3 شامل حال آن گردیده است.

ادامه مطلب...


بروزرسانی نگارش 3.0.4.288 نرم افزار آسانا 3 منتشر شد.

با توجه به حجم بالای تغییرات در نسخه قبلی (3.0.4.284)، در هنگام باز شدن برنامه در اولین اجرا پس از اعمال بروزرسانی، زمان نسبتا طولانی صرف ساخت و تغییر در بانک اطلاعاتی می گردید که برخی از کاربران علی رغم توضیح داده شده، اقدام به متوقف کردن برنامه نمودند که مشکلاتی را برای آنها به وجود آورد.

لذا بر آن شدیم، بروزرسانی دیگری منتشر نماییم که در آن اطلاعات لازم به کاربر در هنگام اجرای برنامه داده شود تا از قطع مراحل بروزرسانی بانک اطلاعاتی در اولین اجرا پس از بروزرسانی برنامه خودداری نماید.

همچنین در این بروزرسانی چند اشکال گزارش شده ی کاربران و بهبودهایی نیز اعمال شده است که لیست آنها را در ادامه میتوانید مشاهده فرمایید.

ادامه مطلب...


بروزرسانی نگارش 3.0.4.284 نرم افزار آسانا 3 منتشر شد.

موارد قابل توجه در این بروزرسانی:

1- حتما قبل از بروزرسانی پشتیبان تهیه نمایید.

2- بعد از بروزرسانی و اجرای برنامه منتظر بمانید تا فرایند اعمال تغییرات در بانک اطلاعاتی کامل شود و به گمان مشکل در اجرا به سبب طولانی تر شدن فرایند باز شدن برنامه، رایانه را خاموش یا برنامه را متوقف نکنید.

3- با توجه به اینکه قرار بود این بروزرسانی در اسفند ماه 95 منتشر شود و انتشار آن به دلیل مسائل فنی تا این تاریخ به طول انجامیده، به کاربرانی که تاریخ پشتیبانی و بروزرسانی نرم افزار آنها تا تاریخ 95/12/28 بوده نیز تعلق می گیرد و می توانند از این نسخه استفاده نمایند.

4- در این بروزرسانی که انتشار آن حدود 4 ماه به طول انجامیده است، بیش از 50 تغییر و بهبود صورت گرفته است و به همین دلیل حجم آن بیشتر از سایر آپدیتهای ارائه شده ی قبلی می باشد.

5- اگر از نگارش قبل از 3.0.4.234 استفاده می نمایید، بهتر است بروزرسانی را به صورت آفلاین انجام دهید. فایل بروزرسان آفلاین را می توانید از اینجا دریافت نمایید.

در ادامه می توانید فهرست مهمترین تغییرات را مشاهده فرمایید. (بهبودها و تغییرات فنی در لیست آورده نشده اند.)

ادامه مطلب...


بروزرسانی نگارش 3.0.4.234 نرم افزار آسانا 3 منتشر شد.

این بروزرسانی را میتوان نتیجه همکاری صد درصدی کاربران خوب آسانا دانست که با پیشنهادها و گزارشهای خود ما را همیاری کردند.

فهرست تغییرات را میتوانید در ادامه مشاهده فرمایید.

ادامه مطلب...


بروزرسانی نگارش 3.0.4.218 نرم افزار آسانا 3 منتشر شد.

با سپاس از تمامی کاربران خوب نرم افزار آسانا که همکاری بسیار خوبی برای بهبود این نسخه با ما داشتند.

تغییرات این بروزرسانی به شرح زیر میباشد.

ادامه مطلب...


بروزرسانی نگارش 3.0.4.212 نرم افزار آسانا 3 منتشر شد.

این بروزرسانی جهت رفع و بهبود برخی از مشکلات چاپ در نسخه 3.0.4.210 ارائه شده است.

با سپاس از تمامی کاربران خوب نرم افزار صدور فاکتور آسانا که گزارشهای خرابی و مشکلات را برای ما ارسال می نمایند.

در ادامه می‌توانید تغییرات اعمال شده در بروزرسانی را مشاهده نمایید.

ادامه مطلب...


بروزرسانی نگارش 3.0.4.210 نرم افزار آسانا 3 منتشر شد.

مهمترین تغییر در بروزرسانی جاری، بازنویسی کامل بخش "تغییر وضعیت چک" و همچنین بهبود تجربه کاربری برنامه می‌باشد.

همچنین درخواستها و پیشنهادهای بسیار خوب کاربران سری نرم افزارهای آسانا در این نسخه اعمال شده است.

در ادامه میتوانید تغییرات اعمال شده در بروزرسانی را مشاهده نمایید.

ادامه مطلب...


بروزرسانی نگارش 3.0.4.192 نرم افزار آسانا 3 منتشر شد.

در این بروزرسانی با توجه به درخواستهای زیاد کاربران، بیشترین تمرکز ما بر روی اضافه نمودن و بهبود گزارشهای مختلف برای اشخاص و کالاها بوده است. البته هنوز گزارشات بسیار دیگری در این بخش در حال آماده سازی هستند که امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم آنها را در اختیار کاربران ارجمندمان قرار دهیم.

در ادامه این مطلب می توانید از عناوین برخی از مهمترین تغییرات این نسخه مطلع شوید.

ادامه مطلب...


بروزرسانی نگارش 3.0.4.182 نرم افزار آسانا 3 منتشر شد.

در این بروزرسانی بیش از 45 مورد تغییر صورت گرفته است که مهترین آن بازطراحی فرم تنظیمات برنامه، افزوده شدن امکان اتصال کارت‌خوانهای شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش به فهرست تنظیمات کارت‌خوان و امکان درج حواله در سیستم دریافت و پرداخت می‌باشد.

در ادامه میتوانید فهرست برخی از مهمترین تغییرات صورت گرفته را به تفکیک مشاهده نمایید.

ادامه مطلب...


بروزرسانی نگارش 3.0.4.154 نرم افزار آسانا 3 منتشر شد.

در این بروزرسانی ماهانه 37 مورد تغییر صورت گرفته است که مهترین آن اضافه شدن امکان ثبت هزینه می‌باشد.

در ادامه میتوانید فهرست تغییرات را به تفکیک مشاهده نمایید.

ادامه مطلب...


نگارش 3.0.4.126 نرم افزار آسانا 3 (بروزرسانی اسفند 1394) در دسترس کاربران قرار گرفت.

کاربر گرامی، سلام.

  وعده کرده بودیم به صورت ماهانه برای نرم افزار آسانا3 بروزرسانی داشته باشیم. دومین بروزرسانی این محصول به دلایل فنی و برخی مسایل پیش بینی نشده و نیز ایجاد سیستم‌ها و روالهای جدید در برنامه جهت بروزرسانیهای بعدی، تا این تاریخ به تعویق افتاد که از همین طریق از شما پوزش می‌طلبیم. ما در این بروزرسانی که دومین بروزرسانی پس از انتشار نرم افزار صدور فاکتور آسانا 3 می‌باشد، تعداد 9 مورد رفع مشکلات گزارش شده‌ی کاربران، 20 مورد بهبود عملکرد و 2 مورد امکان جدید را در نرم افزار اعمال نموده ایم.

لازم به توضیح است، کاربران محترمی که اعتبار نرم افزار آنها در اسفند ماه سال 94 پایان یافته و اقدام به تمدید آن ننموده‌اند نیز از این بروزرسانی بهره‌مند خواهند شد. فقط می‌بایست بدین منظور درخواست خود را از طریق سیستم پشتیبانی ارسال نمایند تا راهنمایی لازم جهت دریافت بروزرسانی در اختیارشان قرار بگیرد.

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا از شرح برخی از مهمترین تغییرات ارائه شده مطلع شوید.

 

ادامه مطلب...


نگارش 3.0.3.510 نرم افزار آسانا 3 (بروزرسانی بهمن 1394) در دسترس کاربران قرار گرفت.

کاربر گرامی، طبق روال شرکت داریک سافت برای محصولات این شرکت به صورت ماهانه بروزرسانی‌هایی وجود خواهد داشت. ما در این بروزرسانی که اولین بروزرسانی پس از انتشار نرم افزار صدور فاکتور آسانا 3 بر روی سایت شرکت می‌باشد، تعداد 14 مورد رفع مشکلات گزارش شده‌ی کاربران، 26 مورد بهبود عملکرد و 9 مورد امکان جدید را در نرم افزار اعمال نموده ایم.   

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا از شرح برخی از مهمترین این تغییرات ارائه شده مطلع شوید.

ادامه مطلب...