• ما از روز شنبه الی چهار شنبه ساعت 9 صبح الی 14 عصر پاسخگوی تماس تلفنی خواهیم بود. خارج از آن از طریق ارسال تیکت با ما در تماس باشید
  • 01154210629

ایجاد فضای ذخیره سازی ابری شخصی در سرویس MEGA

امروزه یکی از شیوه‌های ذخیره سازی و آرشیو اطلاعات مهم، نگهداری فایلها در فضای ابری می‌باشد. سرویس‌های بسیاری تا به امروز توسط شرکت‌های بزرگ ارائه شده است که هر کدام نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند. شرکت‌های همچون Microsoft, Google, DropBox, MEGA, MediaFire و بسیاری دیگر.

در این مطلب قصد داریم با توجه به انتشار بروزرسانی نرم افزار آسانا 3 که در آن امکان تهیه فایل پشتیبان در فضای ابری MEGA فراهم شده است، آموزش ثبت نام و راه اندازی فضای ابری شخصی در MEGA را ارائه دهیم.

ادامه مطلب...


پیشنهاد قیمت در هنگام صدور فاکتور

در هنگام صدور فاکتور فروش می‌توانید از امکان پیشنهاد قیمت استفاده نمایید. شما می‌توانید آخرین قیمت خرید، فروش و میانگین موزون کالای انتخاب شده را مشاهده و حتی بر روی آن سود اعمال نمایید.

جهت دسترسی به این امکان ابتدا کالای مورد نظر را به فاکتور اضافه نمایید سپس وارد ستون "فی" در سطر کالای مورد نظر شوید و دکمه F4 را بفشارید، فرم پیشنهاد قیمت بصورت زیر ظاهر خواهد شد.

ادامه مطلب...


چگونه می‌توان اضافات درصدی مانند هزینه نصب و راه اندازی را به صورت اتوماتیک در فاکتور وارد کرد؟

آقای رضا از فروشگاه سام گارد سیستم، کاربر نرم افزار مدیریت فروش و فاکتور آسانا 3 از رستمکلای استان مازندران سوال این محتوی را در بخش پشتیبانی مطرح کردند. در واقع یکی از اقداماتی که فروشگاه‌هایی مانند فروشندگان دوربین مدار بسته در فاکتور انجام می‌دهند محاسبه هزینه خدمات ارائه شده بر اساس درصدی از مبلغ کل فاکتور است. در ادامه شما را با نحوه انجام این عمل در نرم افزار مذکور آشنا خواهیم کرد.

ادامه مطلب...