• ما از روز شنبه الی چهار شنبه ساعت 9 صبح الی 14 عصر پاسخگوی تماس تلفنی خواهیم بود. خارج از آن از طریق ارسال تیکت با ما در تماس باشید
  • 01154210629

چگونه از امنیت پرداخت در خریدهای اینترنتی مطمئن شویم؟

چگونه خرید امن اینترنتی داشته باشیم؟

با توسعه ساختارهای اینترنتی و ایجاد کسب و کارهای مبتنی بر سرویسهای آن، اشکال جدیدی در صنعت پرداخت به وجود آمده است که عدم دانش کافی در اینخصوص ممکن است برای استفاده کنندگان از این بسترها خطراتی همچون افشای اطلاعات حساب بانکی و ایجاد دسترسی افراد سود جو به حسابهایشان را ایجاد نماید. در این مقال سعی خواهیم نمود تا به زبان ساده به استفاده کنندگان از سرویسهای پرداخت آنلاین آموزش لازم در اینخصوص را ارائه نماییم.

به شایعات توجه کنید اما نباید بترسید!

همیشه شایعات نادرست نیستند و باید به آنها توجه کرد اما شنیدن شایعات نباید باعث ایجاد ترس در انجام آن کار شود، باید آگاهی‌مان را افزایش دهیم. بی شک به زودی این شیوه‌ها فراگیر شده و دوری جستن از استفاده‌ی آنها باعث ایجاد مشکلاتی برای خودتان خواهد بود؛ بنابراین بهترین راه برای مواجهه با این ابزارهای جدید، یادگیری روشهای استفاده و بهره جستن امن از آنهاست. آنچه باعث می‌شود شما به راننده یک تاکسی اعتماد کنید جدای از بحث مجوزهای قانونی، دانستن مسیر توسط خودتان است. مسافری که مسیر را نداند، ممکن است توسط راننده به هر ناکجایی کشانده شود. پس بهتر است مسیر را یاد بگیریم، نه اینکه سوار تاکسی نشویم. در ادامه با ما باشید...

ادامه مطلب...


Breaking Brand : ده نشانه‌ی نابودی مارک تجاری شما!

ممکن است شما هم مانند والتر وایت (Walter White) در سریال تلویزیونی Breaking Bad بعد از ورشکستگی، تجارت خود را در حال دست و پا زدن و تقلا کردن دریابید و متوجه نباشید مشکلات تاثیر گذار بر این شکست چیست. حتی بدتر، ممکن است متوجه نباشید تجارتتان رو به ورشکستگی است و شما موفق به دیدن علامت‌های نشان دهنده‌ی آشفتگی کامل مارک تجاری خود نیستید. خبر خوبی برای شما داریم؛ ما در این مقاله ده مورد از رایج ترین مشکلاتی که در زمانهای مختلف در مارک‌های تجاری دیده شده را جمع آوری کرده و در اینجا با شما به اشتراک می‌گذاریم.

ادامه مطلب...


هفت راز برگرفته از 100 کتاب موفقیت.

آیزاک آسیموف می گوید: "غمگین ترین بخش جامعه امروزی این است که علم، با سرعت بیشتری دانش تولید میکند و انسان با سرعت کمتری نسبت به علم، به خرد دست پیدا میکند."

تمام دانش در کتابهای متعددی وجود دارد و ما در دنیای پر سرعت امروزی این فرصت را نداریم که تمام این کتابها را بخوانیم و آنها را تبدیل به خرد کنیم. شاید در سالهای دور به واسطه ی وجود زیاد وقت برای افراد این امکان وجود داشت اما این وقت هر روز بیشتر به طلا مانند می شود. در این زمان گزیده خوانی بهترین کار است. ضرب المثلی در خصوص حرف زدن وجود دارد که به نظر ما این روزها در مورد خواندن هم کاربرد پیدا کرده است: "کم خوان و گزیده خوان، چون دُر"

چقدر خوب است که امروز شبکه های اجتماعی این فرصت را مهیا کرده اند که تجربیات و خوانده های خوبمان را با هم به اشتراک بگذاریم فقط مواظب باشید که گزیده خوانی هم وجود داشته باشد و گرنه باید وقت زیادی را صرف خواندن محتوی بی مصرف نمود.

خب بریم سراغ 7 درس موفقیت:

ادامه مطلب...