• ما از روز شنبه الی چهار شنبه ساعت 9 صبح الی 14 عصر پاسخگوی تماس تلفنی خواهیم بود. خارج از آن از طریق ارسال تیکت با ما در تماس باشید
  • 01154210629

آسانا 3 منتشر شد

 

بالاخره منتشر شد!

این جمله ایست که بسیاری از کاربران نرم افزار های داریک سافت با شنیدن این خبر به زبان میآورند. از زمان ورود آسانا 1و 2 به بازار و تبدیل شدنشان به نرم افزار شماره یک بازار کسب و کار برای صدور فاکتور درخواستهای زیادی از سوی کاربران محترم داشتیم که بسیاری از این درخواستها قابلیت اجرا بر روی تکنولوژی استفاده شده در آنها را نداشت. همچنین تغییر قوانین موجود و گسترش نیاز به یک نرم افزار ساده و در عین حال کاربردی فارغ از تسلط بر دانش حسابداری، ما را بر آن داشت که از سال 92 به فکر تولید نرم افزاری جدید با قابلیتهای گسترده تر و در عین حال ساده بیافتیم. ..


این نرم افزار در حال حاضر با عنوان تجاری آسانا 3 در اختیار کاربران قرار دارد و می توانند آن را مورد آزمایش و ارزیابی قرار دهند.
این نرم افزار تفاوتهای عمده ای با نرم افزار آسانا 2 دارد. ساختار اعتبارسنجی کاربر به کلی تغییر یافته و محدودیت نصب بر روی یک یا دو رایانه برداشته شده و هیچ محدودیتی در تعداد نصب نیست. کاربر می تواند مسیر نصب را بر روی یک حافظه قابل حمل قرار داده و نرم افزار را روی دستگاههای مختلف بدون نیاز به نصب مجدد اجرا نماید! و این یک امکان بسیار پیشرفته در این نرم افزار است که آن را از سایر نرم افزارهای موجود در بازار متمایز می کند. آنچه قابل تغییر نیست عنوان تابلوی فروشگاه شماست که در سربرگ فاکتور و گزارشات درج شده (در آسانا 2 این امکان بدون محدودیت است ) و در هنگام خرید نرم افزار در فرم ثبت نام، جهت درج در لایسنس از کاربر اخذ می شود.
ما به زودی امکان ثبت دریافت و پرداخت را به نرم افزار اضافه خواهیم نمود و کاربران آسانا 2 جهت مهاجرت به آسانا 3 باید تا آن زمان منتظر بمانند. البته این انتظار صرفا جهت مهاجرت رایگان بوده و در صورت تمایل به استفاده از نرم افزار جدید، در حال حاضر امکان خرید و مهاجرت وجود دارد که در صورت خرید نرم افزار آسانا 3 امکان پذیر خواهد بود.
نرم افزار آسانا 3 جهت دریافت بروزرسانی و پشتیبانی، هزینه هایی به صورت سه ماهه، شش ماهه و یک ساله دارد و در صورت عدم تمایل کاربر جهت تمدید، نرم افزار به کارکرد عادی خود ادامه داده و فقط بروزرسانی و پشتیبانی نخواهد داشت. پرداخت این مبالغ به ادامه حیات تیم نرم افزاری و ارائه محصولات بهتر و کاربردی تر می انجامد.
نرم افزار آسانا 2 از لحظه انتشار آسانا 3 بروزرسانی نخواهد داشت و تنها مشکلات احتمالی با گزارش کاربر پس از تصحیح به صورت یک بروزرسانی منتشر خواهد شد


دیدگاه جدید

Captcha

کلمات کلیدی