• ما از روز شنبه الی چهار شنبه ساعت 9 صبح الی 14 عصر پاسخگوی تماس تلفنی خواهیم بود. خارج از آن از طریق ارسال تیکت با ما در تماس باشید
  • 01154210629

تغییرات ناخواسته مسبب تاخیر در عرض تبریک و شادباش سال نو به کاربران گرانقدر

 

 

شرکت داده پرداز داریک سال جدید و نوروز باستانی را تبریک عرض می نماید

 

زمانی که آماده شده بودیم تا به استقبال بهار و سال نو برویم، متوجه شدیم امکان پرداخت در سایت غیرفعال شده است و کاربران نمی توانند پرداخت مربوط به خریدشان را انجام دهند. پیگیریهای اولیه نشان داد مشکلی در سیستم پرداخت پی لاین به وجود آمده است.


این اتفاق در تاریخ بیست و ششم اسفند ماه و در ساعات اولیه صبح به وقوع پیوست. صبح آن روز پس از شروع کار روزانه با کمال تعجب متوجه شدیم درگاه پرداخت اینترنتی پی لاین مسدود شده و عملا دسترسی کاربران به این سیستم قطع شده است. ساعتها گذشت و پس از پیگیریهای بسیار زیاد و در نهایت از طریق خبر سراسری متوجه شدیم بنا به دلایل امنیتی با صلاحدید پلیس فتا این اقدام در جهت ساماندهی به پرداختهای اینترنتی صورت پذیرفته است. حال اینکه چرا این اتفاق بدون اطلاع قبلی و آن هم در آخرین روزهای سال به وقوع پیوسته، سوالی است که هنوز جوابی برای آن نیافته ایم!

به هر حال مجبور شدیم با توجه به اینکه فروش شرکت تحت الشعاء این اقدام قرار گرفته بود به صورت لحظه ای و شبانه روزی اصلاحیه های سیستم پی لاین جهت برقرار ماندن سیستم فروش را اعمال کنیم و در همین حال بررسی های لازم جهت انتخاب سایر درگاههای پرداخت را نیز انجام دهیم. از همینجا باید اعلام کنیم که هرچند این اتفاق به شدت روزهای پایانی سال  94 و ابتدایی سال 95 ما را تحت تاثیر قرار داد، یک مزیت بزرگ برایمان به ارمغان آورد و آن ثبت نام جهت دریافت نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنایع و معادن جهت ارتباط مستقیم درگاه پرداخت سایت به حساب بانکی بود که امیدواریم طی چند روز آینده موفق به دریافت آن شویم. کاری که مدتها بود در صدر اقدامهای شرکت قرار داشت و به سبب مشغله‌ی بسیار زیاد و کمبود منابع انسانی جهت پیگیری موضوع تا امروز به تعویق افتاده بود.

سرانجام روز گذشته یعنی 9 فروردین 1395 پی لاین رسما اعلام نمود که امکان سرویس دهی به کاربران را ندارد و آب پاکی را بر روی دستانمان سرازیر کرد. خوشبختانه سرویس پرداخت آنلاین دیگری به نام زرین پال که نمی‌دانیم چگونه هنوز به کار خود ادامه داده و تحت الشعاء موضوع قرار نگرفته است، فعال بوده و خدمات پرداخت آنلاین به کاربران ارائه می‌دهد. به همین سبب ما نیز به عنوان تنها گزینه‌ی موجود جهت برقرار ماندن امکان خرید محصولاتمان این سرویس را به سایتمان اضافه کرده و مسیر خرید را از طریق این درگاه ایجاد نمودیم. امیدواریم طی چند روز آینده با پیگیری‌های بعمل آمده بتوانیم پس از کسب نماد اعتماد الکترونیک از این سردرگمی غیر اصولی رهایی پیدا کنیم.

از اینکه فرصت عرض تبریک سال نو را خدمت کاربران عزیز محصولات داریک سافت که با وجود کاستی‌های فراوان همچنان به ما وفادارند و حمایتمان می‌کنند، پیدا نکردیم، شرمساریم و از همین طریق فرارسیدن سال نو و نوروز باستانی را به حضورتان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سالی سرشار از برکت و زیبایی برای شما و خانواده و بستگانتان آرزومندیم.

پیشکشی آماده کرده‌ایم و قرار بود در روزهای پایانی سال تقدیمتان کنیم که متاسفانه به سبب بروز مشکل فوق فرصت ارائه‌ی آن را نیافتیم. به امید خدا بعد از پایان تعطیلات آن را به حضورتان عرضه خواهیم داشت، باشد که مقبول افتد. پس منتظر خبرهای خوب بعدی باشید.

خداوند یار و نگهدار شما خوبان


دیدگاه جدید

Captcha

کلمات کلیدی