• ما از روز شنبه الی چهار شنبه ساعت 9 صبح الی 14 عصر پاسخگوی تماس تلفنی خواهیم بود. خارج از آن از طریق ارسال تیکت با ما در تماس باشید
  • 01154210629

نهم اسفند روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان گرامی باد.

 

امروز نهم اسفند ماه، روز ملی حمایت از حقوق مصرف کننده در ایران است. به خود می بالیم که با وجود کم بودن سرمایه های مادی و معنوی در سالی که گذشت تا به این لحظه به 490 تیکت، 1250 تماس تلفنی و 540 مشتری حضوری با جمع فروش 1623 نسخه از نرم افزارهایمان سعی نموده ایم، اکثر مشتریانمان را راضی نگاه داریم. این مهم تنها به واسطه ی شناخت صحیح از نیاز مشتریان در عرصه ی تولید و به پشتوانه ی حمایت بدون چشم داشت مشتریانمان محقق شده است.


شاید نتوانیم همچون بزرگان عرصه ی تولید در همایش مختص این روز شرکت نموده و لوح و تندیس سپاس بگیریم؛ اما نیک می دانیم، آنچه امروز به عنوان چند محصول نرم افزاری در سایه تلاش و همت چند جوان شهرستانی تولید گردیده و با وجود سرمایه ها و رانتهای کلان در این حوزه توانسته پا به عرصه ی وجود گذاشته و رشد نماید، تنها با اعتماد مشتریان و بینش صحیح آنها در انتخاب محصول موردنظرشان حاصل شده و ما تندیسمان را تا این لحظه از مشتریان وفادار و ارزشمندمان دریافت نموده ایم.

راه زیادی تا رضایتمندی حداکثری داریم و امیدواریم کاربران عزیزمان از اینکه نمی توانیم ارتباط مستمر و پیگیر با آنها داشته باشیم، ما را مورد بخشش خود قرار دهند و بدانند که تیم ما تمام لحظات خود را صرف بهبود و ارائه ی محصول کارآمد و موثر می نماید.

امید داریم به پشتوانه ی اعتماد شما بتوانیم هر چه سریعتر توان اجرایی بالاتری کسب نموده و بیشتر از آنچه تا کنون در کنارتان بودیم، در جهت رضایتمندی حداکثریتان گام برداریم.

ما را از نظرات و پیشنهادات ارزشمندتان بی بهره نگذارید. بیل گیتس این اسطوره ی دنیای فناوری می گوید: "ناراضی ترین مشتریان شما، بزرگترین منبع شما برای یادگیری هستند." پس تمنا داریم که حتی نارضایتی هایتان را از ما دریغ نفرمایید و از طریق کانالهای ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید. بی گمان آنچه باعث پیشرفت ما خواهد شد، برآورده کردن نیاز شماست.

ارادتمند شما: هومن نوریان - مدیرعامل

تماس از طریق تلگرام: @dariksoftadmin یا شماره همراه: 09164836528

تماس از طریق ایمیل: ceo@dariksoft.com

ارتباط از طریق سایت: تکمیل فرم تماس با مادیدگاه ها

آرزوی موفقیت برای شما وتیم داریک سافت را از خدای متعال برای شما خواستارم . وبه عنوان یک همکار در فروش وبازاریابی نرم افزارداریک سافت  نهایت  تشکر را دارم. 


موفقیت روز افزون شما را از خداوند خواستارم


دیدگاه جدید

Captcha