• ما از روز شنبه الی چهار شنبه ساعت 9 صبح الی 14 عصر پاسخگوی تماس تلفنی خواهیم بود. خارج از آن از طریق ارسال تیکت با ما در تماس باشید
  • 01154210629

Breaking Brand : ده نشانه‌ی نابودی مارک تجاری شما!

 

ممکن است شما هم مانند والتر وایت (Walter White) در سریال تلویزیونی Breaking Bad بعد از ورشکستگی، تجارت خود را در حال دست و پا زدن و تقلا کردن دریابید و متوجه نباشید مشکلات تاثیر گذار بر این شکست چیست. حتی بدتر، ممکن است متوجه نباشید تجارتتان رو به ورشکستگی است و شما موفق به دیدن علامت‌های نشان دهنده‌ی آشفتگی کامل مارک تجاری خود نیستید. خبر خوبی برای شما داریم؛ ما در این مقاله ده مورد از رایج ترین مشکلاتی که در زمانهای مختلف در مارک‌های تجاری دیده شده را جمع آوری کرده و در اینجا با شما به اشتراک می‌گذاریم.


1-   احساس می‌کنید در وضعیتی هستید که مارک تجاریتان هیچ موقعیتی (اجتماعی، تجاری و ...) ندارد.
2-  به صورت مداوم در حال تغیر محصولات یا خدمات قابل ارایه خود به امید جذب موقعیت‌های بیشتر تجاری هستید.
3-  برنامه‌ریزی تجاری مشخصی ندارید .
4-  به صورت مداوم برای هماهنگ شدن با کمپینهای تبلیغاتی، الگوی تجاری‌تان را تغییر می‌دهید.
5-  طرح توسعه تجاری ندارید و فقط یک طرح برای موقعیت جاری دارید که البته ممکن است همان طرح جاری را هم نداشته باشید!
6-  اعتماد بنفس‌تان را از دست داده اید و تعداد کمی ایده نوآورانه دارید که  آنها هم دور از دسترس به نظر می‌رسند.
7-  تمرکز خود را از دست داده‌اید. همیشه یک موضوع جانبی نظرتان را جلب می‌کند  و  به راحتی حواستان پرت می‌شود.
8-  تمرکزتان بر روی ایده‌ای که خاصتان می کند را از دست داده‌اید. ایده‌های بسیاری دارید که نمی‌دانید از آنها چگونه استفاده کنید.
9-  با جذب و حفظ کارمندان عالی رتبه‌ی خود مشکل دارید.
10-  مقوله‌ی تجاری شما در جهتی که هیچ زمانی فکر نمی‌کردید و در نظر نمی‌گرفتید از طرف رقیب‌هایتان مختل شده است .
خبر خوب این است که اگر با در نظر گرفتن این اعلام هشدار دهنده حرکت کنید، مجبور به توسل به یک زندگی با جرم و جنایت برای تضمین آینده‌ی خانواده خود نمی‌شوید. آخرین چیزی که این ساختار نیاز دارد، یک دلال مت(meth) دیگر است، موافقید؟
 برندهای قوی تجاری منعکس کننده‌ی کار با کیفیت افرادی است که به صورت خستگی ناپذیر در راستای هدف ساختن تجارتی عدالت مدار حرکت کرده‌اند و این دلیل بسیار خوبی برای امید است، زیرا مارک‌های تجاری بر اساس نیروی انسانیست و توسط مردم ساخته شده است. شکست‌ها ذاتی یا درونی نیستند. سرنوشت مارک تجاریتان همیشه در دست خودتان است، حتی زمانی که فکر می‌کنید که خیلی دیر است. با این حال، برای پس گرفتن کنترل کارها و عوض کردن شرایط موجود، به ذهن باز واقدام قاطع احتیاج دارید تا کارکنان و مشتریان خود را به باور مارک تجاریتان وادار کنید.

نویسنده: Craig Blackburn

مترجم: عاصی


دیدگاه جدید

Captcha