تنظیم و راه اندازی آسانا هاب (AsanaHub)

 

آسانا هاب یک نرم افزار واسط برای ارتباط گوشی هوشمند اندرویدی شما با نرم افزار مدیریت فروش و فاکتور آسانا 3 می‌باشد و در حال حاضر برای ارسال پیامک از طریق نرم افزار توسط گوشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. نرم افزار آسانا هاب را می‌توانید از اینجا دانلود نمایید. برای نصب و راه اندازی آن نیز ادامه‌ی این مطلب را مطالعه فرمایید.


حداقل نیازمندیها به شرح زیر میباشد:

1- نرم افزار آسانا 3 نگارش 3.0.5.104 به بالا.

2- گوشی هوشمند با سیستم عامل اندروید 4.0.3 به بالا.

3- شبکه Wifi که گوشی و رایانه به آن متصل باشد.

نصب و راه اندازی:

1- دانلود و نصب آسانا هاب همانند سایر اپلیکیشنهای اندروید.

2- پس از نصب نرم افزار آسانا هاب را با تپ بر روی آیکن آن همانند شکل زیر اجرا نمایید.

اجرای AsanaHub

3- پس از باز شدن برنامه بر روی دکمه Play تپ کنید تا سرویس آسانا هاب بر روی گوشی شما اجرا شود.

اجرای سرویس AsanaHub

3- نرم افزار در این مرحله، آدرس آی پی (IP Address) اختصاص یافته به گوشی شما توسط مودم را در پایین صفحه مانند تصویر زیر نمایش می دهد. توجه داشته باشید که برای اتصال سرویس و ارسال پیامک نیازی به اتصال اینترنت نیست و فقط کافی است که شبکه وای فای فعال باشد.

اجرای سرویس آسانا هاب و نمایش آدرس گوشی در شبکه محلی

4- پس از دریافت آدرس گوشی هوشمند، آن را در بخش تنظیمات ارسال پیامک آسانا3 درج نمایید. برای انجام این عملیات مسیر زیر را در برنامه دنبال نمایید:
 ریبون اطلاعات پایه--> تنظیمات عمومی--> تنظیمات ارسال SMS--> اتصال به سرویس ارسال SMS

تنظیمات ارسال پیامک در آسانا 3

در نهایت تغییرات را ثبت نموده و سرویس آسانا هاب را در گوشی فعال نگه دارید. تا زمانی که سرویس در گوشی شما فعال باشد و گوشی مورد نظر در شبکه وای فای حضور داشته باشد، می توانید از طریق نرم افزار اقدام به ارسال پیامک نمایید.

توجه: در حال حاضر این امکان با توجه به محدودیتهای اعمال شده توسط اپراتورهای تلفن همراه فقط برای ارسالهای تکی در برنامه در دسترس می باشد و برای استفاده از ارسالهای گروهی باید از وب سرویس ارسال پیامک در نشانی https://sms.dariksoft.com استفاده نمایید.شما اولین نفری باشید که دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما در میان می گذارید.


دیدگاه جدید

Captcha