• ما از روز شنبه الی چهار شنبه ساعت 9 صبح الی 14 عصر پاسخگوی تماس تلفنی خواهیم بود. خارج از آن از طریق ارسال تیکت با ما در تماس باشید
  • 01154210629

پرسش های متداول - نرم افزار مدیریت فروش و صدور فاکتور آسانا 3

برای هر سال می بایست تنظیمات مربوط به درصد ارزش افزوده همان سال را در برنامه وارد نمایید. معمولا سازمان امور مالیاتی کشور عدد درصد مربوطه را به همراه 10% حد نصاب در اواسط اردیبهشت ماه هر سال از طریق سایت خود اعلام می نماید. اما با توجه به تغییر زمان صدور فاکتور در ابتدای هر سال و عدم ارائه درصد ارزش افزوده در این زمان می بایست کاربران همان عدد سال قبل را تا زمان اعلام درصد سال جدید به برنامه اضافه نمایند.

 برای این منظور مراحل انجام این کار را مانند فیلم زیر در برنامه پیگیری نموده و انجام دهید:

 


ادامه مطلب...


برای فعالسازی افزونه‌ی دریافت و پرداخت به روشی که در فیلم موجود در ادامه‌ی مطلب نمایش داده شده است، اقدام نمایید.

 


ادامه مطلب...


به صورت پیش فرض عنوان فروشنده (نام تابلو) در بالای فاکتور درج می شود در صورتی که می خواهید نام فروشنده در داخل کادر فروشنده درج شود می بایست اقدام زیر را انجام دهید.


ادامه مطلب...


برای نمایش و چاپ مانده حساب اشخاص در فاکتور نیاز به اعمال تنظیمات زیر می‌باشد.


ادامه مطلب...


شماره سریال در پنل کاربری سایت موجود است. و میتوانید از طریق ورود به پنل کاربری خود در سایت مشخصات خریدهای انجام شده از جمله شماره سریال ها را مجدد دریافت نمایید.


ادامه مطلب...


همناطور که در فرم خرید آسانا3 توضیح داده شده است، عنوان فروشگاه در هنگام خرید توسط شما وارد می شود و دیگر قابل تغییر نخواهد بود.


ادامه مطلب...


ما در نرم افزار مدیریت فروش و صدور فاکتور آسانا 3 و نرم افزار صندوق مکانیزه فروش آسانا به رایگان این امکان را برای کاربر فراهم نموده ایم تا بتواند ستونهای جدیدی در فاکتور بر اساس نیاز بنگاه اقتصادی خود اضافه نماید. این امکان در نرم افزار صدور فاکتور آسانا 2 به صورت غیر رایگان عرضه شده و کاربرانی که نیاز به آن دارند می بایست با مراجعه به صفحه ی خرید افزونه های این محصول از داخل برنامه، نسبت به خرید و فعالسازی آن اقدام نمایند. در ادامه مطلب با ما باشید...


ادامه مطلب...


در نرم افزارهای حسابداری موجودی اول دوره برای انبار در غالب یک سند ایجاد می شود که در آن مقادیر تعدادی و ریالی کالاهای موجود ثبت می شود. در این نرم افزار با توجه به اینکه کاربر با اسناد حسابداری سر و کار ندارد، این اقدام به وسیله ی ایجاد یک فاکتور خرید انجام می پذیرد.


ادامه مطلب...


برای ایجاد چنین فاکتوری لازم است که فونتها در تنظیمات چاپ به فونتهای استاندارد انگلیسی تغییر پیدا کند.


ادامه مطلب...


برای این کار مراحل زیر را طبق تصویر انجام دهید:


ادامه مطلب...


آسانا هاب یک نرم افزار واسط برای ارتباط گوشی هوشمند اندرویدی شما با نرم افزار مدیریت فروش و فاکتور آسانا 3 می‌باشد و در حال حاضر برای ارسال پیامک از طریق نرم افزار توسط گوشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. نرم افزار آسانا هاب را می‌توانید از اینجا دانلود نمایید. برای نصب و راه اندازی آن نیز ادامه‌ی این مطلب را مطالعه فرمایید.


ادامه مطلب...
بازگشت