• ما از روز شنبه الی چهار شنبه ساعت 9 صبح الی 14 عصر پاسخگوی تماس تلفنی خواهیم بود. خارج از آن از طریق ارسال تیکت با ما در تماس باشید
  • 01154210629

پرسش های متداول - همکاری در فروش

شرکت داده پرداز داریک برای احترام به حقوق مشتریان، خود را ملزم به رعایت اصول و استانداردهای لازم در زمینه‌ی تولید و انتشار نرم افزار می‌داند. به همین دلیل با وجود پیچیدگی بسیار زیاد اخذ این مجوزها که بسیاری از تولیدکنندگان نرم افزارها از آن سرباز می زنند، سعی نموده است تا نسبت به تهیه آنها اقدام نماید.

نرم‌افزار صندوق مکانیزه فروشگاهی آسانا (Asana-POS) طی مجوزهای اخذ شده‌ی ذیل در امور زیرساختها و خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان برنامه و بودجه (شورای عالی انفورماتیک) و نیز مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دو مرجع ثبت نرم افزارهای رایانه ای در کشور ثبت گردیده و دارای تاییده فنی می‌باشد. همچنین نام این شرکت در فرم ثبت صندوق مکانیزه سازمان امور مالیاتی در لیست شرکتهای تولید کننده موجود بوده که متضمن تایید لازم از جانب این سازمان نیز می باشد.

نماد اعتماد الکترونیک اخذ شده از وزارت صنایع و معادن نیز گواهی بر حسن فعالیتهای فروشگاه مجازی این شرکت است.


ادامه مطلب...


با توجه به نیاز و الزام بازار کسب کار به استفاده از صندوق مکانیزه فروش، بر آن شدیم تا با ارائه بروزترین شیوه های انتشار محصولات نرم افزاری، امکان ارائه محصولاتمان را برای تمامی همکاران حوزه فن آوری اطلاعات اعم از فروشندگان سخت افزار و نرم افزار و کافی نت داران و دفاتر پیشخوان دولت برای نخستین بار در کشور به این شیوه، فراهم آوریم.
از نظر ما، انحصار فروش نرم افزار در شهرهای مختلف در نزد عده ای محدود که بعضا مجوزهای فعالیت در حوزه فن آوری اطلاعات را نیز ندارند، سزاوار فعالان بازار فن آوری اطلاعات نیست و خود شاهد این هستیم که افراد غیر، با داشتن حداقل دانش در حوزه فن آوری اطلاعات به صرف حضور در فعالیتهای حسابداری با داشتن نمایندگی انحصاری از شرکتهای تولید کننده نرم افزار، اقدام به ایجاد واحدهای فروش و پشتیبانی سخت افزار نیز نموده اند، چراکه مشتریان مجبورند به واسطه نرم افزار خریداری شده، سایر خدمات را نیز از این دفاتر دریافت کنند.


ادامه مطلب...


با توجه به اینکه در ماهیت این نرم افزار امکان فروش برای تمامی افراد دارای مجوز در نظر گرفته شده است و ساختار فروش منطبق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا ایجاد و در آن لوح فشرده و قفل سخت افزاری حذف گردیده است، لذا امکان فروش انحصاری برای محصولات این شرکت وجود ندارد و هر فروشنده بر اساس تعداد مشتری موجود خود و ظرفیتهای کسب و کارش اقدام به فروش می نماید.


ادامه مطلب...


با توجه به نیاز اصناف به نصب صندوق مکانیزه فروش، کلیه افراد صنفی و تشکیلاتی که در این مقوله خدمات ارائه می نمایند، امکان همکاری با ما را خواهند داشت. گروه های شغلی که می توانند درخواست همکاری خود را برای ما ارسال نمایند، شامل موارد ذیل می باشند:


ادامه مطلب...
بازگشت