• ما از روز شنبه الی چهار شنبه ساعت 9 صبح الی 14 عصر پاسخگوی تماس تلفنی خواهیم بود. خارج از آن از طریق ارسال تیکت با ما در تماس باشید
  • 01154210629

سر فصل ها

نرم افزار فروشگاهی آسانا 3

شروع به کار
  • اجرا و ورود به برنامه

اجرا و ورود به برنامه

 

برای اجرا میتوانید از نماد(Icon) برنامه آسانا3 در مسیرهای زیر استفاده نمایید.

1- میز کار(Desktop)

2- نوار وظیفه(Taskbar)

3- منوی شروع(Start Menu)


در اولین اجرا پس از نصب می‌بایست منتظر بمانید تا فرایند ساخت بانک اطلاعاتی کامل گردد که این عمل بسته به نوع و قدرت سیستم شما زمان متفاوتی را طلب خواهد کرد. به هر حال از بستن برنامه تا اجرای کامل آن خودداری کنید و منتظر بمانید تا تصویر زیر محو شود.

asana3 splash screen

پس از اجرای برنامه با کادر ورود به برنامه مانند شکل زیر مواجه خواهید شد.

در صورتی که برای نخستین بار است که برنامه را اجرا می‌نمایید نام کاربری عدد 1 و کلمه عبور نیز عدد 1 می‌باشد که می‌توانید پس از ورود به برنامه آن را به دلخواه خود تغییر دهید. اگر نام کاربری و کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید می‌توانید از گزینه "بازیابی کلمه عبور" استفاده نمایید.

پس از انتخاب نام کاربری بر روی دکمه "بازیابی کلمه عبور" کلیک نمایید. جهت بازیابی کلمه عبور نیازمند ارتباط با اینترنت و همچنین فعال بودن حساب کاربری به واسطه وجود اعتبار پشتیبانی و بروزرسانی می‌باشید. در اینصورت کلمه عبور به آدرس ایمیلی که در هنگام خرید نرم افزار وارد نموده اید، ارسال خواهد شد.

در هنگام نمایش صفحه نخست(اصلی) برنامه در صورت فعال نبودن برنامه با فرم فعال سازی برنامه مواجه خواهید شد.

در صورتی که میخواهید به صورت آزمایشی از برنامه استفاده نمایید، می‌توانید بر روی دکمه ادامه استفاده رایگان کلیک نمایید و در صورتی که نرم افزار را خریداری نموده‌اید با کمک راهنمای فعالسازی آن را فعال نمایید.

در نهایت اولین فرم(پنجره اصلی) برنامه مشابه تصویر زیر ظاهر خواهد شد که به صورت پیشفرض نمای سربرگ(Tab) "فاکتور" را نمایش میدهد.


دیدگاه جدید

Captcha

کلمات کلیدی


آسانا3   آموزش   راهنما