• ما از روز شنبه الی چهار شنبه ساعت 9 صبح الی 14 عصر پاسخگوی تماس تلفنی خواهیم بود. خارج از آن از طریق ارسال تیکت با ما در تماس باشید
  • 01154210629

سر فصل ها

نرم افزار فروشگاهی آسانا 3

افزونه (ماژول) چیست و چه کاربردی دارد؟

 

امروزه اکثر نرم‌افزارها به صورت ماژولار طراحی و ارائه می‌شوند. بیشترین دلیل و پراهمیت‌ترین آن امکان کاهش قیمت نرم افزار بر اساس نیاز کاربر است. به این ترتیب که یک ساختار عمومی و قابل استفاده درباره موضوعیت نرم افزار طراحی، ساخته و ارائه می‌شود و بر اساس نیاز برخی از کاربران ماژولها یا افزونه‌هایی ساخته و در کنار نرم‌افزار با قیمت مشخص ارائه می‌گردد تا هر شخصی که تمایل به خرید داشت و مورد نیازش بود آن را خریداری و به برنامه اضافه نماید. البته این امکان مزایای دیگری هم از لحاظ فنی دارد که دانستنش از حوصله کاربر خارج است.


ما در محصولات ارائه شده افزونه‌های پر کاربردی را طی این سالها ایجاد نموده‌ایم و همینطور در حال ایجاد افزونه‌های جدید هستیم که هر کدام طرفداران خاص خود را دارد. در لینکهای زیر لیست افزونه‌های موجود در نرم‌افزارها قابل مشاهده و بررسی می‌باشد:

- افزونه های نرم افزار صدور فاکتور آسانا2

- افزونه‌های نرم افزار مدیریت فروش و صدور فاکتور آسانا3

- افزونه‌‎های نرم افزار صندوق مکانیزه فروش آسانا

لازم به توضیح است که بر اساس کارکرد هر نرم افزار ممکن است برخی از افزونه‌ها در یک نرم افزار به صورت پیش فرض فعال و در دیگری نباشد. به طور مثال افزونه تهیه گزارش فصلی و فایل TTMS به سبب ماهیت نرم افزار صندوق مکانیزه فروش به صورت پیش فرض در آن وجود دارد ولی در نرم افزار مدیریت فروش و صدور فاکتور آسانا3 می بایست خریداری شود و در نرم افزار صدور فاکتور آسانا 2 این افزونه قابل نصب و تهیه نیست یا تعداد زیادی از افزونه های نرم افزار صدور فاکتور آسانا 2 که در آن می بایست خریداری شود مانند افزونه اشخاص، ارسال ایمیل، ستونهای اضافی، انتخاب چندتایی کالا، چاپگرها و محلی سازی چاپ در نرم افزار مدیریت فروش و صدور فاکتور آسانا 3 به صورت پیش فرض وجود دارند و نیازی به خرید آنها نیست.

در صورتی که بعد از خرید نرم افزارها قصد اضافه کردن یک افزونه را داشته باشید، به چند طریق می توانید این کار را انجام دهید که در سایر بخشهای این راهنما نحوه خرید و فعالسازی افزونه ها به تفکیک توضیح داده شده است.


دیدگاه جدید

Captcha