• ما از روز شنبه الی چهار شنبه ساعت 9 صبح الی 14 عصر پاسخگوی تماس تلفنی خواهیم بود. خارج از آن از طریق ارسال تیکت با ما در تماس باشید
  • 01154210629

سر فصل ها

نرم افزار فروشگاهی آسانا 3

پرونده - افزونه ها

نحوه خرید و فعالسازی افزونه دریافت و پرداخت

 

افزونه دریافت و پرداخت یکی از پرکاربردترین افزونه‌های نرم افزار مدیریت فروش و فاکتور آسانا3 می باشد که وجه تمایز اصلی آن با نرم افزار صدور فاکتور آسانا 2 است. به کمک این افزونه کلیه مراحل دریافت و پرداخت ناشی از فاکتورهای خرید و فروش شامل نقد، چک، کارتخوان و حواله قابل ثبت و پیگیری است. این افزونه در حال حاضر رایگان است و به صورت پیش فرض در نرم افزار وجود ندارد و می بایست در هنگام خرید یا پس از آن فعال شود. دلیل آن هم این است که ممکن است برخی از افراد از این نرم افزار به عنوان نرم افزار مکمل حسابداری و فقط جهت صدور فاکتور استفاده کنند که در این حالت نیازی به این افزونه نخواهند داشت چرا که اطلاعات دریافت و پرداخت خود را در نرم افزار حسابداری موجود وارد می‌نمایند.

جهت فعالسازی این افزونه دو راهکار وجود دارد: 1-در هنگام خرید    2-پس از خرید

1- فعالسازی در هنگام خرید:


برای اینکه افزونه به لایسنس خریداری شده اضافه شود کافی است در هنگام خرید آن را در لیست افزونه ها انتخاب نموده و به سبد خرید اضافه نمایید. در تصویر زیر این شیوه را ملاحظه می فرمایید:

اضافه کردن افزونه دریافت و پرداخت به لایسنس در هنگام خرید

در این حالت پس از خرید نرم افزار لایسنس شما شامل افزونه دریافت و پرداخت خواهد بود و با اعمال لایسنس خریداری شده در نرم افزار می توانید از امکانات این افزونه بهره مند شوید.

2- فعالسازی پس از خرید:

در این شیوه شما نرم افزار را خریداری نموده اید و پس از آن تصمیم می گیرید که از این افزونه استفاده نمایید. اشکالی وجود ندارد فقط راه حل مقداری طولانی تر از شیوه قبلی ست. برای این کار:

الف) یک فاکتور فروش باز کنید و (1) پس از انتخاب یک طرف حساب، (2) بر روی دکمه دریافت مطابق تصویر زیر کلیک کنید.

فعالسازی افزونه دریافت و پرداخت - تصویر 1

ب) پنجره جدیدی به شکل زیر باز خواهد شد که (1)با کلیک بر روی گزینه فعالسازی افزونه به صورت اتوماتیک به سایت داریک سافت متصل شده که با ورود به سایت افزونه مورد نظر بدون پرداخت وجه در لایسنس شما درج می‌شود و می توانید در صفحه نمایش داده شده در سایت با کلیک بر روی دکمه "دانلود فایل فعالسازی" جهت بروزرسانی لایسنس به صورت آفلاین فایل جدید لایسنس را دریافت نمایید. درصورت اتصال موفقیت آمیز به سایت و گرفتن تاییدیه اضافه شدن افزونه به لایسنس می توانید مرورگر اینترنت را ببندید و مجددا به همان پنجره قبلی در داخل برنامه برگردید که اینبار (2) با کلیک بر روی دکمه بروزرسانی لایسنس می توانید به صورت آفلاین یا آنلاین عملیات درج لایسنس جدید در برنامه را انجام بدهید. (جهت آشنایی بیشتر درباره نحوه بروزرسانی لایسنس اینجا را ببینید.)

فعالسازی افزونه دریافت و پرداخت - تصویر 3


دیدگاه جدید

Captcha