• ما از روز شنبه الی چهار شنبه ساعت 9 صبح الی 14 عصر پاسخگوی تماس تلفنی خواهیم بود. خارج از آن از طریق ارسال تیکت با ما در تماس باشید
  • 01154210629

سر فصل ها

نرم افزار فروشگاهی آسانا 3

قفل نرم افزار در محصولات سری آسانا

 

در ادامه مبحث انواع قفل نرم افزار، در این بخش به ساختار فایل لایسنس و قفل نرم افزار محصولات سری آسانا خواهیم پرداخت. این آموزش به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید قفل نرم افزار آسانا را بیشتر بشناسید.


در نرم افزارهای آسانا فایل لایسنس به صورت رمزنگاری شده با نام  asanaX.license در پوشه نصب قرار دارد. این فایل اطلاعات مشتری و خرید را در خود نگهداری می کند.حرف X بسته به نوع نرم افزار متغییر است. به عنوان مثال نام فایل لایسنس نرم افزار آسانا3 asana3.license می باشد.

در نرم افزار آسانا2 این فایل در خود علاوه بر اطلاعات مالک محصول کد سخت افزاری تولید شده را نیز نگهداری می کند، چرا که نرم افزار آسانا2 محدودیت نصب سخت افزاری دارد و نهایتا بر روی 2 رایانه قابل استفاده خواهد بود. در نرم افزار آسانا3 محدودیت نصب برداشته شده است و آنچه غیر قابل تغییر است، عنوان تابلوی فروشگاه مالک محصول است. به این ترتیب که در هنگام خرید نرم‌افزار این نام در فرم مربوطه اخذ گردیده و در لایسنس تولید شده درج می‌شود. در تصویر زیر محل قرارگیری و محتوی فایل لایسنس را مشاهده می کنید.

لایسنس در آسانا

فایل لایسنس پس از تکمیل فرم خرید نرم‌افزار و پرداخت وجه آن در بازگشت از بانک در صفحه مربوط به جزئیات خرید قابل دانلود و استفاده می‌باشد. از آنجاییکه محصولات این شرکت پیش از خرید امکان تست و استفاده رایگان دارند، لذا بعد از خرید محصول تنها با استفاده از بارگذاری فایل لایسنس به روش آفلاین یا آنلاین قابل استفاده خواهند بود.

همچنین با توجه به اینکه خرید این محصولات کاملا آنلاین بوده و به شیوه سنتی رایج در کشورمان که سالهاست در دنیا کنار گذاشته شده است، پکیج نرم افزاری در اختیار کاربر قرار نمی‌گیرد، می‌توانید در صورتی که احساس راحتی بیشتری با در اختیار داشتن لوح فشرده محصول دارید، با استفاده از فایل لایسنس خریداری شده و فایل نصب برنامه اقدام به رایت لوح فشرده (CD) آن نموده و در یک قاب مخصوص به شیوه خودتان آن را برای استفاده مجدد نگهداری کنید و مطمئن باشید که سایرین نیز در لوح‌های فشرده ارسالی در پکیج‌های زیبا و دلربا محتویی غیر از آنچه شما در لوح فشرده خود رایت کرده اید نمی‌گذارند و هزینه‌ی آن را نیز از جیب مبارک شما برداشت می‌کنند. البته ما اطلاعات کاربری شما را بر روی سایتمان نگهداری می‌کنیم و هرگاه که به آن نیاز داشتید امکان استفاده و دریافت فایل لایسنس و آخرین نسخه نرم افزار را خواهید داشت و در صورتی که به هر دلیلی نتوانیم به این کار ادامه دهیم موضوع را جهت دریافت آخرین محصول و فایل لایسنس خریداری شده با شما در میان خواهیم گذاشت.


دیدگاه جدید

Captcha