• ما از روز شنبه الی چهار شنبه ساعت 9 صبح الی 14 عصر پاسخگوی تماس تلفنی خواهیم بود. خارج از آن از طریق ارسال تیکت با ما در تماس باشید
  • 01154210629

سر فصل ها

نرم افزار فروشگاهی آسانا 3

تنظیمات ارسال ایمیل

 

در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به ارسال تصویر فاکتور از طریق ایمیل را انجام دهید، جهت دسترسی به این بخش مسیر زیر را طی نمایید.

ریبون اطلاعات پایه -> تنظیمات عمومی -> تنظیمات ارسال ایمیل

تنظیمات ارسال ایمیل


بخش‌های مشخص شده در تصویر فوق به شرح زیر می‌باشد.

1- Provider، شرکت سرویس دهنده ایمیل که می‌خواهید از طریق آن ایمیل‌ها را ارسال نمایید. به عنوان مثال اگر آدرس ایمیل شما john@gmail.com می‌باشد و می‌خواهید از طریق آن ایمیل ارسال نمایید، این گزینه را بر روی Gmail قرار دهید.

2- Email Address، آدرس ایمیلی که که از طریق آن ایمیل‌ها ارسال خواهند شد.

3- Server Address، این بخش بصورت خودکار بر اساس Provider انتخاب شده تنظیم خواهد شد. اما اگر از آدرس ایمیل شخصی استفاده می‌کنید تنظیمات مربوط به این بخش را با توجه به مستندات ارائه دهنده سرویس ایمیل انجام دهید.

4- Server Port، این بخش بصورت خودکار بر اساس Provider انتخاب شده تنظیم خواهد شد. اما اگر از آدرس ایمیل شخصی استفاده می‌کنید تنظیمات مربوط به این بخش را با توجه به مستندات ارائه دهنده سرویس ایمیل انجام دهید.

5- Enable SSL، در صورتی که ارائه دهنده سرویس ایمیل از پروتوکل SSL جهت ارسال ایمیل پشتیبانی می‌کند این آیتم را فعال نمایید

6- ثبت و ذخیره تغییرات


دیدگاه جدید

Captcha

کلمات کلیدی


آسانا3   ایمیل