• ما از روز شنبه الی چهار شنبه ساعت 9 صبح الی 14 عصر پاسخگوی تماس تلفنی خواهیم بود. خارج از آن از طریق ارسال تیکت با ما در تماس باشید
  • 01154210629

سر فصل ها

نرم افزار فروشگاهی آسانا 3

گزارش مانده حساب اشخاص

 

در آسانا3 می‌توانید در یک گزارش وضعیت مالی طرف حساب‌های خود را مشاهده نمایید، بدهکاران، بستانکاران و تسویه شده‌ها. در گزارش مانده حساب اشخاص تمامی طرف حساب‌ها با هر وضعیتی فهرست خواهند شد، شما میتوانید با ابزار محدود سازی نتیجه گزارش فهرست مورد نظر خود را تهیه نمایید. به عنوان مثال مشاهده فهرست بدهکاران. جهت دسترسی به این گزارش مسیر زیر را طی نمایید.

گزارش مانده حساب اشخاص


فرم تهیه گزارش مانده حساب اشخاص

بخش‌های مشخص شده در تصویر فوق به شرح زیر می‌باشد.

1- انتخاب محدوده تاریخ، می‌توانید برای گزارش تولید شده محدوده تاریخ تعیین نمایید. "هفته، ماه، فصل، سال یا بین دو تاریخ مشخص"

2- بدون محدوده تاریخ، با کلیک بر روی این دکمه محدوده تاریخ در نظر گرفته شده برای گزارش لغو خواهد شد.

3- نمایش فهرست جزئیات گزارش

4- مشاهده تراکنش‌ها، گزارش اشخاص(گزارش گردش مالی) طرف حساب انتخاب شده در فهرست جزئیات نمایش داده خواهد شد.

5- چاپ، تهیه خروجی چاپ از فهرست جزئیات گزارش.

6- خروجی اکسل، تهیه خروجی فایل Excel 2007 از فهرست جزئیات گزارش.

7- ارسال پیام مانده حساب، می‌توانید برای طرف حساب‌های انتخاب شده در فهرست جزئیات گزارش یک پیامک با قالب پیام مشخص شده ارسال نمایید. همچنین می‌توانید مانده حساب را بصورت یک لینک(به کمک سرویس Link2Pay.ir) جهت پرداخت و تسویه برای طرف حساب خود ارسال نمایید.

*در گزارش‌ها شما می‌توانید بر روی نتیجه، محدودیت‌های دیگری اعمال نمایید. به عنوان مثال در این گزارش اگر بخواهید فقط فهرست بدهکاران را مشاهده نمایید بر روی سلول "وضعیت" مشخص شده با کادر نارنجی و علامت ستاره، تایپ کنید "بد" و دکمه Enter را بفشارید، آنگاه فقط فهرست بدهکاران را مشاهده خواهید کرد. حال اگر بخواهید فهرست بدهکارانی که بدهی بیش از یک میلیون ریال دارند را مشاهده کنید میتوانید بر روی علامت فیلتر بر اساس ستون سلول "مانده" در کادر نارنجی مشخص شده کلیک کنید و آن را بر روی "بزرگتر یا مساوی" قرار دهید، سپس مقدار 1000000 را تایپ کرده و بعد دکمه Enter را بفشارید، آنگاه فهرستی از طرف حساب‌های بدهکار با مبلغ 1000000 ریال یا بیشتر را مشاهده خواهید کرد.


دیدگاه جدید

Captcha