• ما از روز شنبه الی چهار شنبه ساعت 9 صبح الی 14 عصر پاسخگوی تماس تلفنی خواهیم بود. خارج از آن از طریق ارسال تیکت با ما در تماس باشید
  • 01154210629

سر فصل ها

نرم افزار فروشگاهی آسانا 3

افزونه انتقال فاکتورها (AieX)

 

یک ویژگی منحصر به فرد آسانا3 افزونه AIEX(انتقال اسناد ثبت شده مانند فاکتور و برگه‌ها) می‌باشد. به کمک این افزونه می‌توانید فاکتورهای ثبت شده از یک آسانا3 را به اطلاعات ثبت شده در آسانا3 دیگر منتقل کنید.  جهت دسترسی به این بخش مسیر زیر را طی نمایید.

ریبون فاکتور -> فهرست فاکتورهای فروش ->  انتخاب فاکتورها -> ابزار -> خروجی فاکتورها به فایل AIEX

افزونه انتقال فاکتور AIEX


پس از انجام مراحل فوق برنامه فرم تعیین محل ذخیره فایل Aiex را نمایش خواهد. یک نام بصورت خودکار بر اساس تاریخ و ساعت نمایش داده خواهد شد. در صورت تایید نام و محل ذخیره سازی یک فایل با ساختار تصویر زیر ایجاد خواهد شد.

AIEX file

می‌توانید فایل خروجی را به هر کامپیوتر دارای آسانا3 به همراه افزونه AIEX منتقل نمایید. "حتی اگر کالا و طرف حساب در نسخه مقصد تعریف نشده باشند. تمامی اطلاعات شناسایی و در صورت نیاز معرفی خواهند شد". نکته‌ای که باید به آن دقت کنید آن است که در صورت موجود بودن شماره فاکتور در نسخه مقصد، شماره فاکتورهای تکراری وارد شده در بین علائم "**" نمایش داده خواند شد. به عنوان مثال شماره فاکتور بصورت "**1400**" خواهد بود.

برای ورود اطلاعات از فایل AIEX همان مسیر تهیه خروجی را طی نمایید و فقط مرحله آخر گزینه "ورود فاکتورها از فایل AieX" را انتخاب نمایید.

ورود اطلاعات از فایل AIEX

1- ابتدا فایل خروجی AIEX را انتخاب نمایید

2- فاکتورهایی را که می‌خواهید ورود اطلاعات آنها انجام شود را انتخاب نمایید

3- بر روی دکمه ورود اطلاعات کلیک نمایید


دیدگاه جدید

Captcha

کلمات کلیدی


aiex   انتقال   فاکتور