چطور می‌توانیم صدور و چاپ فاکتور را شخصی ‌سازی کنیم؟

شخصی ‌سازی فاکتور در هنگام صدور چاپ فاک

صدور و چاپ فاکتور مطابق با نیاز کسب ‌و‌کار و سلیقه‌، یکی از فاکتورهای مهم جهت کسب اعتماد مشتریان و اعتبار بیشتر برای کسب‌وکار شماست. هر نرم‌افزار حسابداری و یا مالی و فروشگاهی، باید امکان صدور و چاپ فاکتور به صورت رسمی و غیر رسمی را برای صاحبان کسب‌و‌کارها فراهم کند. چراکه گاهی نیاز است که در هر نوع فاکتور اطلاعات مشخصی نمایش داده شود.

نرم‌افزار‌های مختلفی در حوزه‌ی صدور و چاپ فاکتور وجود دارد که صاحبان کسب‌و‌کار می‌توانند برای چاپ فاکتور از آن‌ها استفاده کنند. بنابراین کاربران باید در انتخاب نرم‌افزار صدور فاکتور دقت لازم را داشته باشند. تا نرم‌افزاری را انتخاب کنند که مطابق با نیاز و سلیقه خودشان، انواع فاکتور (فاکتور خرید، فاکتور فروش، فاکتور برگشت از خرید، فاکتور برگشت از فروش) را طراحی و چاپ کنند. مهم‌ترین قابلیتی که یک نرم‌افزار در این حوزه می‌تواند داشته باشد، امکان شخصی ‌سازی فاکتور است.

کاربردهای شخصی‌ سازی فاکتور چیست؟

هنگام صدور فاکتور گاهی نیاز است تا بعضی از ستون‌ها در فاکتور ثبت شده، اما در چاپ نمایش داده نشوند، یا نام بعضی از ستون‌ها در چاپ تغییر کند. یا این که کاربر می‌خواهد محل نمایش لوگو و آیتم‌های سرصفحه را تغییر دهد و یا تصویر پس‌زمینه در چاپ فاکتور خود قرار دهد. یا ویژگی‌های بعضی یا همه ستون‌ها (شامل اندازه و نوع فونت، عرض و مکان ستون، خطوط مرزی) را تغییر دهد. یا اینکه چند تنظیم چاپ مختلف را با نام‌های مرتبط، جهت صدور فاکتورهای متفاوت ذخیره نماید. مثلا ممکن است در یک رستوران، کاربر بخواهد برای آشپز و مشتری فاکتور جداگانه تنظیم کند. حتی بعضی از کاربران تمایل دارند تا فاکتور را به زبان محلی خودشان چاپ کنند. برای مثال کاربری که در کرمانشاه زندگی می‌کند می‌تواند فاکتور را به زبان “کردی” چاپ کند. یا فاکتور را به زبان‌های بین‌المللی همانند انگلیسی و عربی صادر کند.

آیا نرم‌افزاری با امکانات شخصی ‌سازی فاکتور مطابق با نیاز و سلیقه‌ی‌ کاربر وجود دارد؟

نرم‌افزار‌های زیادی برای صدور و چاپ فاکتور در بازار موجود است. برخی از این نرم افزار ها امکان شخصی سازی فاکتور بسیار محدودی را ارائه می دهد و بعضی از این نرم‌افزارها هم تنظیمات چاپ اختصاصی را با درخواست کاربر و دریافت هزینه انجام می‌دهد. 

نرم افزار صدور فاکتور و مالی فروشگاهی آسانا یکی از بهترین نرم‌افزارها در این حوزه می‌باشد که امکانات بسیار زیادی را برای شخصی ‌سازی فاکتور در اختیار کاربر قرار می‌دهد و کاربر می‎تواند مطابق با سلیقه و نیاز خود شخصی سازی فاکتور را انجام دهد و فاکتور را صادر و چاپ کند.

امکانات تنظیمات چاپ فاکتور در نرم‌افزار صدور فاکتور و مالی فروشگاهی آسانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *